• Зробити стартовою сторінкою

 • АСОЦІАЦІЯ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ
  КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ


  Головне меню
  Пошук по сайту
  Реклама  Додати фермерське господарство


  VIP Господарства

  Кобеляцька асоціація фермерів та приватних землевласників » Інформація » Корисні статті » Багатих аграрних країн не буває — науковець
  Багатих аграрних країн не буває — науковець
  Міжнародний валютний фонд та низка іноземних країн підштовхують Україну стати повністю аграрною країною. Але досвід показує, що у світі багатих аграрних країн немає.

  Про це розповів в інтерв'ю журналу «Країна» директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Геєць.

  «Під зовнішнім впливом Україна фактично перетворюється в аграрну економіку з всіма негараздами, які там є. Цей вплив і МВФ, і міжнародних організацій підштовхують до цього процесу. У тому числі і впроваджувати ринок землі. Але той ринок землі, який у нас є, — він не готовий до ситуації. Є побоювання, що він може стати таким, якою стала промисловість. Ознаки того вже є — транснаціональний капітал досить суттєво контролює вивіз з країни сільськогосподарської продукції закордон. Ми спеціалізуємось на технічних культурах і зерні. Є досить низький рівень переробки, а цей ринок дуже вузький», — розповідає вчений.

  У світі ринок сільськогосподарської сировини для України відкритий, а от ринок продукції харчування, де була б вища додана вартість так і залишається закритим.

  «Нас виштовхують в оцю сировинну частину. І для України це є загроза, тому що якщо цей процес почнеться масово – ми так і будемо відсталими. Так, ринок землі треба робити, але ми не робимо те, щоб не допустити концентрації земельних ресурсів в одних руках. Оскільки ми бачимо, що в умовах нелегального ринку землі, в деяких компаній вже по 600 тис. га землі контролюють. Тому приватизацію землі треба проводити, але перед тим мати закон, який не допускав би монополізму. Треба зрозуміти — в світі багатих аграрних країн немає. Багаті країні — ті, які мають глибоку переробну промисловість», — пояснює Валерій Геєць.
   
  Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
  #1 написав: Valyabup
  : https://Torg.Zone
  : https://Torg.Zone/add/

  #2 написав: Lesiaseake
  https://Board365.ru - . . : https://Board365.ru/add/ .

  #3 написав: Jamesnum
  .
  , , .
  [url=https://vk.com/kvartiry_posutochno_balashiha] [/url]

  #4 написав: Floydbiofs
  [url=http://seldoska.ru/Russia/spb/] [/url]

  #5 написав: Ruzanajom
  <a href=http://interpult-s.ru/unikalnost-kontenta/> , ,seo</a>
  <*>

  Додавання коментаря

  Им’я:*
  E-Mail:*
  Текст:
  Введіть код: *
  Вхід на сайт

  Реєстрація | Забули пароль?
  Популярні новини

  Реклама
  Ми в соцмережах
  Опитування

  Ви патріот України?

  Так
  Швидше так, чим ні
  Швидше ні, чим так
  Ні
  Порву за Україну


  Результати | Всі опитування

  2012 © Кобеляцька асоціація фермерів України

 • Новини
 • Фермерський базар
 • Контакти